Atribuită
Cumpărare directă
051.03.003 - Dopuri ISOLAB din sticla, slif NS 14/23, 10 buc Dopuri realizate din sticla borosilicata 3.3 transparenta, slif NS 14/23, 10 bucati Dopuri realizate din sticla borosilicata 3.3 transparenta, in conformitate cu standardul DIN 12252 Prevazute cu parte superioara hexagonala ce previne rostogolirea dopurilor Cu varf ascutit care garanteaza revenirea lichidului inapoi in vas Producator ISOLAB Material Sticla borosilicata Slif NS 14/23 Culoare Transparenta Forma Hexagonala Cantitate 10 bucati Cod produs 051.03.003
- Număr anunț
- DA26185159
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44618320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43,65 RON
- Valoare atribuită
- 43,65 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.