Atribuită
Cumpărare directă
Grill electric neted si striat COD: EMP.7IE032 Putere: 21.3 kW Dimensiuni (cm): 120*73*29 Structura: otel inox Contine: plita jumatate neteda, jumatate striata, din otel Sistem de control termostatat Prevazut cu sistem de scurgere si colectare a grasimilor reziduale, furnizarea electricitatii este oprita in cazul defectiunilor Tensiune alimentare: 380 V / 50 Hz Greutate echipament: 100 kg, produsul sa fie insotit de declaratie de conformitate, certificat de garantie de 24 de luni si cartea tehnica a produsului sa fie tradusa in limba romana.
- Număr anunț
- DA26188048
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.665 RON
- Valoare atribuită
- 5.665 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.