Atribuită
Cumpărare directă
Realizare documentație tehnică în vederea realizării branșamentelor de apă pentru Liceul Tehnologic Matei Corvin. Realizarea documentației tehnice pentru branșamentele de apă, vor consta în: - întocmire proiect în vederea realizării branșamentelor de apă pentru 4 corpuri de clădire (corp 1, corp 2, corp 4 și cantina) Liceul Tehnologic Matei Corvin, în vederea obținerii avizului APA PROD; Serviciile de realizare a documentației tehnice în vederea realizării branșamentelor de apă pentru 4 corpuri de clădire (corp 1, corp 2, corp 4 și cantina) Liceul Tehnologic Matei Corvin, sunt necesare pentru a obține Scrisoarea de conformitate a verificării Proiectului Tehnic eliberat de finanțatorul ADR Vest pentru obiectivul de investiții „Reabilitarea clădirilor publice din municipiul Hunedoara pentru creșterea eficienței energetice –Colegiul Tehnic Matei Corvin”, proiect finanțat prin Programul Operațional Regional 2014-2020, Axa prioritară 3 - Sprijinirea tranziției către o economie cu emisii scăzute de carbon, Prioritatea de Investiții 3.1 - Sprijinirea eficienței energetice, a gestionării inteligente a energiei și a utilizării energiei din surse regenerabile în infrastructurile publice, inclusiv în clădirile publice, și în sectorul locuințelor, Operațiunea B - Clădiri publice.
- Număr anunț
- DA26195424
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- KING DESIGN S.R.L. (CUI 16443411)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.