Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE 300g inedit tofu simplu;6x30 oua;140g hoch br top;2500g vinete coapte;1kg mc burta vita;tacam pui;2.5kg defne masline;1l bist otet;250g cuc cus ou;1kg barilla spaghet;1kg deroni prez sarm;1kg aro faina;500g fl gris;500g pesmet;1kg aro malai;1000g lapte praf ;25ml coseli rom,vanilie

Număr anunț
DA26186833
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.566,69 RON
Valoare atribuită
7.566,69 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.566,69 RON

din 7.566,69 RON estimat