Atribuită Cumpărare directă

Conform grafic de furnizare ofertat

Număr anunț
DA26186217
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
DOREMIT STIL SRL (CUI 27948320)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.237,80 RON
Valoare atribuită
50.237,80 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.237,80 RON

din 50.237,80 RON estimat