Atribuită Cumpărare directă

Servcii testare RT-PCR pentru membrii lotului care urmeaza sa efectuze stagiul de pregatire in perioada 31.08-12.09.2020

Număr anunț
DA26198876
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE POLO (CUI 4203768)
Furnizor / câștigător
MEDICOVER SRL (CUI 15446991)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
8.900 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.900 RON

din 8.900 RON estimat