Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR MOMBAT-2 BUC.

Număr anunț
DA26182266
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat