Atribuită Cumpărare directă

C007243992 1) Tip asigurare: Asigurare CASCO 2) Valabilitate: 28.08.2020 pana la 27.08.2021 3) Prima de asigurare: 2024.33 LEI 4) Conditii de platit: integral

Număr anunț
DA26190593
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.024,33 RON
Valoare atribuită
2.024,33 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.024,33 RON

din 2.024,33 RON estimat