Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER C-EXV34 YELOW ORIGINAL pentru CANON C2225I

Număr anunț
DA26193830
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,46 RON
Valoare atribuită
380,46 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,46 RON

din 380,46 RON estimat