Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza DALI- 40 000 LEI studiu topografic- 5 000 LEI studiu geotehnic-3 000 LEI audit energetic-6 000 LEI expertiza tehnica -7 000 LEI Pentru obiectivul „Modernizare, dotare și reabilitare termică Sala de sport Teohare COCA-COZMA Luncavița” Serviciile vor fi prestate conform obligatiilor asumate in contract.
- Număr anunț
- DA26180134
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.000 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.