Atribuită
Cumpărare directă
C021 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - coperta arhiva(A3) buc 1 27.83 27.83 5.29 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 11 15.90 174.89 33.23 3 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 11 15.90 174.89 33.23 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 80 0.98 78.66 14.94 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 90 0.98 88.49 16.81 7 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 20 34.24 684.87 130.13 8 C096 Registru intrari-iesiri - coperta arhiva buc. 5 16.82 84.12 15.98 9 SS03 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta imitatie piele buc. 2 21.47 42.94 8.16 10 SS15 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 11 SS18 Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C155 Montare set 4 coltari auri pentru coperti carton gros invelita cu hartie pentru arhiva si coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 25 4.00 100.00 19
- Număr anunț
- DA26193606
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.547,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.547,33 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.