Atribuită Cumpărare directă

100mg/5ml; SUSP. ORALA; Cutie cu 1 flac. din sticla bruna x 100 ml susp. orala, cu capac din PP si o seringa dozatoare (gradata) din PEJD; ZENTIVA INTERNATIONAL A.S..

Număr anunț
DA26192898
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33632100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,50 RON
Valoare atribuită
255,50 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,50 RON

din 255,50 RON estimat