Atribuită
Cumpărare directă
Pentru Scoala Gimnaziala Ioan Slavici : 4 dulapuri cu 30 de cusete cu usi ; 1 dulap cu 30 de cusete fara usi = 5 dulapuri cu 30 de cusete Pentru Structura _ Scoala Gimnaziala nr.11 : 3 dulapuri cu 30 de cusete cu usi ; 7 dulap cu 30 de cusete fara usi = 10 dulapuri cu 30 de cusete .
- Număr anunț
- DA26212404
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOAN SLAVICI (CUI 17739629)
- Furnizor / câștigător
- MARVIC MOB S.R.L. (CUI 22312135)
- Cod CPV
- 39122100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.848,80 RON
- Valoare atribuită
- 11.848,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.