Atribuită Cumpărare directă

Serviciul consta in repararea unei conducte de alimentare cu apa - prin inlocuirea unei portiuni de teava de polietilena DN 65 .

Număr anunț
DA26186716
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
CONINS SRL (CUI 12975750)
Cod CPV
50700000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800,70 RON
Valoare atribuită
2.800,70 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800,70 RON

din 2.800,70 RON estimat