Atribuită
Cumpărare directă
Product code CRS354-48G-4S+2Q+RM Architecture MIPSBE CPU QCA9531 CPU core count 1 CPU nominal frequency 650 MHz Dimensions 297 x 443 x 44 mm License level 5 Operating System RouterOS Size of RAM 64 MB Storage size 16 MB Storage type FLASH Tested ambient temperature -20°C to 60°C Powering Details Number of AC inputs 2 AC input range 100-240 Max power consumption 60 W Max power consumption without attachments 50 W Ethernet Details 10/100 Ethernet ports 1 10/100/1000 Ethernet ports 48 Fiber Details SFP+ ports 4 Number of 40G QSFP+ ports
- Număr anunț
- DA26249140
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.728 RON
- Valoare atribuită
- 1.728 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.