Atribuită Cumpărare directă

Lebada Gel de maini Igienizant Antibacterian, 500 ml Conține: Amestec omogen pe baza de aqua, ethyl alcohol, glycerine, propylene glycol, PEG-40, perfume Domeniu de utilizare: Gel cu efect antibacterian pentru mâini Instrucțiuni de utilizare: Se aplică pe mâini prin apăsarea pe flacon și se masează până la uscare. 1-5 ml per alicare. Precauții: Numai pentru uz extern. A nu se lasă la indemana copiilor În caz de contact cu ochii clătiți cu atenție cu apă timp de mai multe minute. Scoateți lentilele de contact dacă este cazul și dacă acest lucru se poate face cu ușurință. Continuați să clătiți. A nu se folosii pe răni deschise Produs inflamabil.

Număr anunț
DA26213636
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat