Atribuită Cumpărare directă

CONSULTANTA TEHNICA ACCESARE SI IMPLEMENTARE PROIECTE CU FINANTARE NATIONALA SI EUROPEANA, PRET 100 LEI/ORA. PRETUL POATE VARIA IN FUNCTIE DE COMPLEXITATEA PROIECTULUI SI ARIA DE PRESTARE A SERVICIULUI. ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA26205489
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
Furnizor / câștigător
FORUM PROIECT INVEST SRL (CUI 21863284)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.800 RON
Valoare atribuită
21.800 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.800 RON

din 21.800 RON estimat