Atribuită
Cumpărare directă
ARIEL CP M.SPRING 6KG DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. DERO OZON+ DET.MAN.20KG TPS CLOR 2L TPS SOL.GEAM 750ML TPS SOL.GEAM REZ.750ML ANITA FARAS CU LAMELA CAU PERIND FARAS ERGO. CU COA PLASTOR COS GUNOI INOX PE TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G TPS REZ.MOP VASCOZA 140G AGORA GALEATA 14L CU STOR
- Număr anunț
- DA26219645
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "TASE DUMITRESCU (CUI 3197048)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.567,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.567,43 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.