Atribuită Cumpărare directă

In costul serviciilor de dezinfectie, si dezinsectie sunt incluse costul substantelor, transportul, manopera si alte operatiuni necesare realizarii serviciului. Nu percepem TVA.

Număr anunț
DA26238460
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GRIGORE MIHAESCU (CUI 29045000)
Furnizor / câștigător
DIRECŢIA JUDEŢEANĂ PENTRU PROTECŢIA PLANTELOR VÂLCEA (CUI 26176958)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.817 RON
Valoare atribuită
1.817 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.817 RON

din 1.817 RON estimat