Atribuită Cumpărare directă

10 buc Laptop HP 15 15s-eq0003nq cu procesor AMD Ryzen 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, AMD Radeon Vega Graphics, Free DOS, Gray 3 buc Kit Tastatura + Mouse Microsoft Desktop 900, Wireless, Negru 3 buc Router wireless TP-Link Archer C80, AC1900, Full Gigabit, Dual Band, MU-MIMO, Wi-Fi Wave2

Număr anunț
DA26211599
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Artemiu Publiu Alexi" Singeorz-Bai (CUI 21453934)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.277,23 RON
Valoare atribuită
21.277,23 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.277,23 RON

din 21.277,23 RON estimat