Atribuită Cumpărare directă

1 262HSEAT CAPAC WC HEKO SEAT PL+INOX 262HSEAT #8605027404514 buc 4 41.1765 49 196.0001 2 KM11 ROBINET SFERIC APA 25B INT-EXT 1.2 FERRO #5901095604898 #5901095631399 buc 1 11.3445 13.5 13.5 3 A75-A31 A75+A31 TEAVA FLEXIBILA VENTIL #8594045937381 #8595580560201 buc 8 10.8403 12.9 103.1997 mai putin

Număr anunț
DA26206561
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,77 RON
Valoare atribuită
262,77 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,77 RON

din 262,77 RON estimat