Atribuită
Cumpărare directă
ANRSPS- UT 135 intentioneaza sa achizitioneze servicii de asigurare a autovehiculelor, respectiv: servicii de asigurare facultativa CASCO si servicii de asigurare de raspundere auto -RCA pentru autoturismul Dacia Duster -MAI 40147 prin reinnoire polite de asigurare. Politele de asigurare vor fi incheiate pe o perioda de 12 luni incepand cu data de 30.08.2020 (RCA) si 31.08.2020 (CASCO).
- Număr anunț
- DA26200600
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE-UNITATEA TERITORIALA 135 (CUI 26292278)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.738,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.738,70 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.