Atribuită Cumpărare directă

Furtunri hidraulice DN06 + DN 12+DN16+DN12+DN10

Număr anunț
DA26206448
Autoritate contractantă
Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI 9922624)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.558 RON
Valoare atribuită
3.558 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.558 RON

din 3.558 RON estimat