Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar pentru proiectul “Modernizare și dotare Școala Gimnazială nr.7 în orașul Vișeu de Sus, județul Maramureș”, cod SMIS 2014+: 122951, contract de finantare nr. 5751/28.07.2020 co-finanţat prin POR si Bugetul de Stat, în baza contractului de finanţare încheiat prin Programul Operațional Regional 2014-2020
- Număr anunț
- DA26212948
- Autoritate contractantă
- ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
- Furnizor / câștigător
- CURAC ELENA - AUDITOR FINANCIAR - CONSULTANT FISCAL (CUI 33953836)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.