Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DOTARE LOC DE JOACA consta: 1 Complex de joaca (cod 113) buc 1 32000.00 2 Balansoar 2 persoane cu figurine pe arcuri 3.5m (cod 312) buc 1 2255.00 3 Balansoar caracatita (cod 319) buc 1 5900.00 4 Masuta joc copii floare cu scaune ciuperca (cod 769) buc 1 1980.00 5 Calut cu arc (cod 304) buc 1 928.00 6 Delfin pe arc (cod 306) buc 1 1200.00 7 Aparat simulator alergare (cod F115) buc 1 3580.00 8 Aparat dezvoltare muschi spate (cod F104) buc 1 5100.00 9 Aparat simulator vaslit (cod F110) buc 1
- Număr anunț
- DA26207047
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.512,20 RON
- Valoare atribuită
- 80.512,20 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.