Atribuită
Cumpărare directă
Pachet plăcuțe nominale de identificare (călăreți) – 80 buc., insigne – 17 buc., legitimații – 33 buc. pentru consilierii județeni, pe anul 2020 conform Formularului de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail în data de 02.09.2020 și înregistrat la Consiliul Județean Alba sub nr. 19784/03.09.2020. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potențial generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26252212
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.282,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.282,70 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.