Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul trebuie sa contina urmatoarele produse: 1. SERINGA 5ML - 20 BUC 2. SERINGA 10 ML - 20 BUC 3. ALCOOL SANITAR *500 ML -3 BUC 4. ACE UNICA FOL G23 - 50 BUC 5. IME-DC ACE GLICEMIE - 100 BUC 6. IME-DC TESTE GLICEMIE - 100 BUC 7. LEUCOPLAST PANZA 5*5 - 5 BUC 8. COMPRESE STERILE - 20 BUC 9. FESI 10/10 - 5 BUC
- Număr anunț
- DA26236644
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCUNDU (CUI 2573926)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA 1 SLATINA SRL (CUI 30437490)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,40 RON
- Valoare atribuită
- 336,40 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.