Atribuită Cumpărare directă

10 DISJ. DIF VIGI 4P 40A 300MA A9R44440 1 0 256 256 256 256 215,13 20 SAVEX 10KG FRESH 1 12 51,9 51,9 70,48 51,9 43,61 30 TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L=1M 2 51 10,58 21,16 10,58 10,58 17,78 40 TEAVA PVC SN4 MS 125X3,2 L=1M 1 9 12,69 12,69 12,69 12,69 10,66 50 TEAVA PVC SN4 MS 125X3,2 L=2M 1 33 23,98 23,98 23,98 23,98 20,15 60 TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L=3M 2 64 29,4 58,8 29,4 29,4 49,41 70 COT PVC 110X45 CU INEL 4 115 5,7 22,8 5,7 5,7 19,16 80 COT PVC 125X87 CU INEL 4 34 9,12 36,48 9,12 9,12 30,66 90 RAMIFICATIE PVC 110X110X45 CU INEL 2 35 12,28 24,56 12,28 12,28 20,64 100 REDUCTIE PVC 125X110 CU INEL 2 17 8,58 17,16 8,58 8,58 14,42 110 MUFA PVC REPARATIE D125 CU INEL 1 12 10,06 10,06 10,06 10,06 8,45 130 TIJA COMPLET FILETAT 1M DIN975-4.8 M8 ZA 1 267 4,41 4,41 4,41 4,41 3,71 140 MUFA PVC REPARATIE D110 CU INEL 2 44 5,97 11,94 5,97 5,97 10,03

Număr anunț
DA26224030
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,81 RON
Valoare atribuită
463,81 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,81 RON

din 463,81 RON estimat