Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE: Clor parfumat 2,5L - 8 BUC/ Detartrant 2,5L - 3 BUC/ Saci menaj 240L 10 buc/rola - 20 BUC/ Mop bumbac 250g - 14 BUC/ Coada lemn - 14 BUC/ Galeata cu storcator - 2 BUC/ Soluție curațat geamuri Clin 500ml/buc - 4 BUC/ Covoraș intrare 80x60cm - 2 BUC
- Număr anunț
- DA26247949
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE TULCEA (CUI 24849870)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,84 RON
- Valoare atribuită
- 461,84 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.