Atribuită Cumpărare directă

Cap cheie tubulara 8mm (magnetica) Curea transmisie 13x580MM Curea transmisie 13x610MM Curea transmisie 13x650MM Disc flotor 1200MM Disc flotor 600MM Disc flotor 900MM Ancora clema M14x145MM Ancora clema M14x170MM Diblu cu surub SXRL 14x180MM Piulita M8 Saiba M8 extra lata Surub 8x30MM

Număr anunț
DA26226610
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
Furnizor / câștigător
sc adisson it services (CUI 25933072)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.107,84 RON
Valoare atribuită
8.107,84 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.107,84 RON

din 8.107,84 RON estimat