Atribuită
Cumpărare directă
ORF 1RS - Refractometru portabil digital Kern ORF 1RS, pentru laborator Refractometru portabil digital cu ATC, aplicatii de laborator Instrument digital de masurare a indicelui de refractie pentru laboratoare si industrie Durata de viata a bateriei: aprox. 10000 de masuratori Volumul minim al mostrei: aprox. 2-3 picaturi Functia de oprire automata: dupa 5 minute Precizie temperatura: ±0.5 °C Design compact, robust Producator Kern Garantie 24 luni Tip Portabile digitale Corectia automata a temperaturii Da Temperatura de masurare De la 10 la 30 °C Accesorii incluse Solutie de calibrare Cutie de depozitare Toc de piele Baterii Dimensiuni exterioare (L*l*h) 135*65*40 mm Alimentare 2 baterii Micro/AAA 1.5 V Greutate 180 g Cod produs ORF 1RS Domeniu de masura Brix Interval brix Fara interval brix Rezolutie 0.0001 nD Domeniu de masura indice de refractie Interval indice de refractie 1.3330 - 1.5400 nD Rezolutie 0.0001 nD Acuratete 0.0005 nD
- Număr anunț
- DA26234653
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta (CUI 2981780)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.982,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.982,73 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.