Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar COZI BUC 5 8.404 SFOARA ML 200 0.8404 TV PVC 250/6 BUC 1 263.87 BURGHIU 14 BUC 2 39.495 VAR SAC 2 9.245 BUTUC 80 BUC 1 25.21 SET BURGHIU BUC 1 11.34 CIMENT BUC 2 10.085 DISC 125*1.6 BUC 4 2.94

Număr anunț
DA26220323
Autoritate contractantă
COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,93 RON
Valoare atribuită
639,93 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,93 RON

din 639,93 RON estimat