Atribuită Cumpărare directă

Revoluționară în design vesta executivă combină greutatea ușoară a unei veste cu practicabilitatea buzunarelor pentru acele situații în care o jachetă poate fi prea caldă. Un buzunar transparent pentru cardurile de securitate completează acest articol unic.

Număr anunț
DA26244677
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
MKT CREATIVE EVENTS SRL (CUI 26643751)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,79 RON
Valoare atribuită
713,79 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,79 RON

din 713,79 RON estimat