Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 3 straturi Perfex (10role/pac): 5 X 7,8 = 39 Odorizant camera Discover: 2 X 17,2 = 34,4 Crema de curatat Cif 500ml: 10 X 6,8 = 68 Cillit bang portocaliu 750ml: 5 X 12,4 = 62 Cillit bang alb 750ml cu dezinfectant: 5 X 12,8 = 64 Solutie antimucegai Astonish 750ml: 5 x 19,8 = 99

Număr anunț
DA26216886
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,40 RON
Valoare atribuită
366,40 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,40 RON

din 366,40 RON estimat