Atribuită Cumpărare directă

Pompa centrifuga tip 2CP 32/210 A - PEDROLLO, VAS EXPANSIUNE 100 L -VERTICAL

Număr anunț
DA26212031
Autoritate contractantă
COMUNA SINESTI (CUI 2541398)
Furnizor / câștigător
MGA TOOLS SRL (CUI 34286854)
Cod CPV
42122430-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.278,87 RON
Valoare atribuită
5.278,87 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.278,87 RON

din 5.278,87 RON estimat