Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 CM17 ADEZIV 1960491 CERESIT FLEXIBIL LA INT-EXT CM17 (25KG/SAC) #5946043000278 buc 1 55.6723 66.25 66.25 2 7702 GRESIE7702 SP.LIGHT GREY 7MM 33.3X33.3 (1.66MP-CUT) #3800745770216 buc 1 31.084 36.9899 36.9899 3 A75-A31 A75+A31 TEAVA FLEXIBILA VENTIL #8594045937381 #8595580560201 buc 5 10.8403 12.9 64.4998 4 HERAINT.10L HERA INTERIOR ALB 10L #5996281074920 buc 2 67.1429 79.9 159.8 5 ELCG50 ELEMENT CAPAT PP 50#2000000037820#6420330009605 #5945768006862 buc 2 1.0924 1.3 2.5999 6 MLG50 MUFA LEGATURA 50#2000000037660#6420330009520 #5945768002994 #8023857035942 buc 2 2.437 2.9 5.8001 7 EXT.CAFENIU4L DANKE 24 EMAIL EXT.CAFENIU 4L #5946062009184 buc 1 67.1429 79.9001 79.9001 8 799 SUPORT HARTIE MERICI CU CLAPETA #8692469079905 buc 5 23.1092 27.5 137.4998 9 ATS001 ATS 001 ROB TEMP. PT. PISOAR #8594045931525 buc 2 109.1597 129.9001 259.8001
- Număr anunț
- DA26236735
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ADORJÁNI KÁROLY” GLODENI (CUI 18396812)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,31 RON
- Valoare atribuită
- 683,31 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.