Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze 17 ghiozdane complet echipate astfel:10buc ghiozdane pentru fete- ROSU, 7 buc ghiozdane pentru baieti –ALBASTRU , 17 buc penare echipate de culoare roz pt fete si albastru pentru baieti (creioane colorate 12 CULORI ,stilouri ,rezerve,lipici solid ,forfecuta scolara), 17 buc radiera pentru cerneala si creion, 17 ascutitori plastic , 17 set carioci cu 12 culori, 17 set hartie glace, 34 buc caiete A5 tip I, 34 buc caiete A5 AR 72 file, 17 buc bloc desen A4 cu 16 file , 17 buc acuarele cu 12 culori si pensula, 17 buc recipiente pictura. Pachetul "primul ghiozdan", contine: Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Pret vanzare fara TVA/ buc 1 Rucsac Urban Sport buc 17 59,20 2 Penar-1 compartiment buc 17 8,56 3 Creioane colorate 12 culori buc 17 4,15 4 Stilou igle + 2 rezerva buc 17 6,39 5 Lipici solid 15 g buc 17 2,57 6 Forfecuta scolara buc 17 2,97 7 Radiera Lyra pentru cerneala si creion buc 17 2,57 8 Ascutitoare plastic Lyra rotunda cu container buc 17 2,51 9 Carioci 12 culori set 17 4,7 10 Set hartie glace lucioasa 12 coli buc 17 4,34 11 Caiet A5 tip I buc 34 1,75 12 Caiet A5 AR 72 file buc 34 2,94 13 Bloc desen A4, 16 file, harit 140g, policromie buc 17 2,92 14 Acuarele pastile 12 culori + pensula buc 17 5,75 15 Recipient pictura buc 17 4,1
- Număr anunț
- DA26238412
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- S.I. KOMPASS SRL (CUI 14411685)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.041,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.041,87 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.