Atribuită
Cumpărare directă
1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 2 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 4 15.90 63.60 12.08 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 4 15.90 63.60 12.08 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare,(clasa 0), 39 elevi - coperta imitatie piele buc. 1 15.90 15.90 3.02 5 C091 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta imitatie piele buc. 2 34.24 68.49 13.01 6 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 3 21.47 64.41 12.24 7 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 25 0.98 24.58 4.67 8 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 15 0.98 14.75 2.80 9 P017 Foaie de parcurs pentru autovehicule transport persoane buc. 10 5.40 54.03 10.27 10 P034a Bon de consum (fata-verso, 100 file) hatie autocopiativa in 2 exemplare buc. 2 7.50 15.01 2.85 11 ACC02 Magneti pentru tabla magnetica buc. 2 6.00 12.00 2.28 12 ACC04 Spray pentru tabla magnetica buc. 6 12.61 75.63 14.37
- Număr anunț
- DA26238356
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Sadova (CUI 16117962)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488,23 RON
- Valoare atribuită
- 488,23 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.