Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80 % cu efect virucid cf Standardelor Europene cu actiune rapida destinat dezinfectarii mainilor, Avizat de Institutul Cantacuzino, Aut nr 48/10.04.2020

Număr anunț
DA26227065
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956,40 RON
Valoare atribuită
956,40 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

956,40 RON

din 956,40 RON estimat