Atribuită Cumpărare directă

Reparatii instalatii electrice de siguranta

Număr anunț
DA26229584
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 (CUI 17337737)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.002,19 RON
Valoare atribuită
5.002,19 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.002,19 RON

din 5.002,19 RON estimat