Atribuită
Cumpărare directă
1 Chloroacetic acid ≥99.5%, AnalaR NORMAPUR® analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 20245.238 250gr 2 VWR Chemicals 116.77 233.54 2 Sodium hydroxide Puriss. p.a., Reag. Ph. Eur., K ≤0.02%, pellets 30620-1KG 1kg 2 Honeywell 53.78 107.56 3.1 Syringes, 3-piece. Sterile, disposable, three-piece, latex-free. With needle G25×16 mm 1 ml. 613-2269 100buc 1 Terumo 135.24 135.24 3.2 Syringes, 3-piece. Sterile, disposable, three-piece, latex-free. With needle G21×40 mm. 5ml. 613-2947 100buc 1 Terumo 112.29 112.29 3.3 Syringes, 3-piece. Sterile, disposable, three-piece, latex-free. With needle G21×40 mm. 10 ml. 613-2272 100buc 1 Terumo 149.18 149.18 4 SAFETYGOGGLE 1buc 5 Biobase 10.00 50.00 5.1 Eppendorf Safe-Lock Tubes, 2,0 mL, Eppendorf Quality™, colorless, 1.000 tubes 0030120094 1000buc 2 Eppendorf 275.12 550.24 6 Sodium chlorate EMPLURA® 1064201000 1kg 2 Merck 208.13 416.26 7 Ammonium chloride 99.8-100.5%, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 21236.291 1kg 2 VWR Chemicals 117.84 235.68 8. HYDROGEN PEROXIDE SOLUTION HYDROGEN PEROXIDE SOLUTION PERDROGEN 30% H2O2 PURISS, HONEYWELL COD PRODUS:31642-1L 4.00 l RON 67.21 268.84
- Număr anunț
- DA26220146
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.258,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.258,83 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.