Atribuită Cumpărare directă

toner imprimanta echivalent

Număr anunț
DA26229222
Autoritate contractantă
Comuna Jurilovca (Consiliul Local Jurilovca) (CUI 4793952)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.121,52 RON
Valoare atribuită
2.121,52 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.121,52 RON

din 2.121,52 RON estimat