Atribuită Cumpărare directă

Studiu geotehnic si intocmire referat AF drumuri, in completare, pentru obiectivul ,,Modernizare drumuri locale, sat Colibasi si sat Campurelu, comuna Colibasi, judetul Giurgiu

Număr anunț
DA26238913
Autoritate contractantă
COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
Furnizor / câștigător
GEOVISIONS SRL (CUI 26115411)
Cod CPV
71332000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat