Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 K-Sept Gel Dezinfectant maini alcool 75%, 10 L ISBN: 6712 - K-Sept - C14B0 3 BUC 242.0084 726.03 19% 137.94 863.97 2 K-Sept Dezinfectant de suprafete pe baza de alcool 75% cu pulverizator, 750 ml ISBN: 6422704002243 - K-Sept - C14B2 10 BUC 20.1597 201.6 19% 38.3 239.9 3 Protex Sapun solid antibacterian Cream, 90gr ISBN: 8693495033329 - Protex - C2A2 1 BUC 1.6723 1.67 19% 0.32 1.99 4 DISCOUNT Protex Sapun solid antibacterian Cream, 90gr ISBN: 8693495033329 - Protex - C2A2 1 BUC -1.6723 -1.67 19% -0.32 -1.99 5 K-SEPT Solutie Dezinfectant de suprafete alcool 75%, 10L ISBN: 6422704002267 - K-Sept - C7A0 10 BUC 151.2521 1512.52 19% 287.38 1799.9 6 K-Sept Gel dezinfectant maini alcool 75%, 500 ml ISBN: 6422704002212 - K-Sept - C7B2 30 BUC 20.1597 604.79 19% 114.91 719.7 7 Hygienium servetel umed antibacterian/dezinfectant 1 buc (albastru) ISBN: 5949067515223 - Hygienium - C8B3 1 BUC 0.8403 0.84 19% 0.16 1 8 DISCOUNT Hygienium servetel umed antibacterian/dezinfectant 1 buc (albastru) ISBN: 5949067515223 - Hygienium - C8B3 1 BUC -0.8403 -0.84 19% -0.16 -1 Total fara TVA 19 % 3044.94 Lei Total TVA 19 % 578.53 Lei Total 3623.47 Lei
- Număr anunț
- DA26239371
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Stefan Cel Mare", Harlau (CUI 4541130)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.044,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.044,94 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.