Atribuită Cumpărare directă

Servicii de manipulare pian de concert 2011 - 250 cm pe traseul Consiliul Judetetean Neamt- Platoul Curtea Domneasca Piatra Neamt si retur in zilele de 3 Septembrie si 6 Septembrie

Număr anunț
DA26229034
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.199,16 RON
Valoare atribuită
3.199,16 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.199,16 RON

din 3.199,16 RON estimat