Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE: 350G DELACO CASCAVAL DESENVIS; 250G DELACO CASCAVAL AFUMAT; 2KG OLYMPUS TELEMEA OAIE FEL; SOMN AF FELIAT 100G ; 200G AGRICOLA SALAM USCAT; 350G CRISTIM SALAM SINAIA; PUI GRILLER PUNGA CUMSECADE; 65G CHIO CHIPS SARE; 250G MADLENEIS PRIMO CHOCOLAT; 80G 7 DAYS CROISS DOUBLE CAS-VA; 1L SANTAL PORTO NECTAR 50%.
- Număr anunț
- DA26237586
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15881000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684,73 RON
- Valoare atribuită
- 684,73 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.