Atribuită Cumpărare directă

achizitie lucrari reparatii curente piata Modarzau, Comuna Zemes, judet Bacau in conformitate cu caietul de sarcini pus la dispozitie de catre autoritatea contractanta la sectiunea documente atasate

Număr anunț
DA26230978
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
COMFER CONSTRUCT SRL (CUI 37226512)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.835,27 RON
Valoare atribuită
49.835,27 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.835,27 RON

din 49.835,27 RON estimat