Atribuită Cumpărare directă

BANDA NOPI 45/50 4349 BA 3.00 CERESIT GRUND CT17 10L PROFUNZ 692825 1.00 HERA INT 15L+AMORSA 4L PROMO TK 2.00 CERESIT ADEZIV FAI/G CM11 PLUS 25KG 48/PAL 1960494 3.00 PLASA FIBRA STICLA 145G PORTOCALIE 50M/SUL 30.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 4.00 DIBLU POLISTIREN 120/10MM 200/CUT EX 50.00 CERESIT ADEZIV FAI/G CM11 PLUS 25KG 48/PAL 1960494 7.00 FOLIE PROT LDPL 30MY 4MX5M 0410-300405 HARDY 6.00 FOLIE PROT LDPE 0.06MM EKO 0414-600405 HARDY 1.00 BANDA NOPI 45/50 4349 BA 4.00 BANDA NOPI 45/25 4349 BA 1.00 BANDA NOPI 45/38 4349 BA 1.00 CERESIT SPUMA POLISTIREN CT84 CU PAI 750ML 2099587 5.00 POLISTIREN FATADA 5CM 10/BAX 10.00 FOLIE NYLON NATUR 4200X0.12 2.90 CERESIT CHIT ROST CE40 GRI 2KG 2164600 1.00 HERA INT 15L+AMORSA 4L PROMO TK 1.00 CERESIT ADEZIV FAI/G CM11 PLUS 25KG 48/PAL 1960494 1.00

Număr anunț
DA26240902
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113,87 RON
Valoare atribuită
1.113,87 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113,87 RON

din 1.113,87 RON estimat