Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant MEDITOL ICF - 5L Produsul MEDITOL ICF se foloseste la dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor, prin frecare. Timpul de actiune se instaleaza in maxim 90 de secunde de la aplicare. Produs sub forma de gel, nu lasa mainile lipicioase dupa absorbtie, nu necesita clatire. Efect bactericid si virucid. Aviz nr 2179BIO/01/05.14 Ambalare : Bidon 5L PRODUS AUTORIZAT DE CATRE COMISIA BIOCIDE A MINISTERULUI SANATATII SE LIVREAZA CU TOATE DOCUMENTELE AFERENTE

Număr anunț
DA26238343
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 18 (CUI 28156604)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627,60 RON
Valoare atribuită
627,60 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

627,60 RON

din 627,60 RON estimat