Atribuită Cumpărare directă

C-EXV34 (CEXV34) (CEXV-34) CARTUS TONER (36000 PAG) ORIGINAL CANON IR C2020,C2030, C2000. 2 bucati ( 1 bucata CY, 1 bucata MG).

Număr anunț
DA26242476
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,92 RON
Valoare atribuită
762,92 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,92 RON

din 762,92 RON estimat